В 2023 році на Київщині успішно розпочалася грантова програма для ветеранів та їх подружжя (брифінг)

Дата: 10.01.2024 14:00

В 2023 році в Київській області успішно стартувала нова урядова грантова програма для ветеранів та їх подружжя. Про це під час проведення брифінгу повідомив директор обласного центру зайнятості Денис Дармостук.
«За цією програмою учасники бойових дій можуть отримати гранти до 1 млн грн на старт або розвиток власного бізнесу», – підкреслив директор центру зайнятості.

У минулому році гранти за цією програмою вже отримали 21 захисник чи захисниця. Завдяки програмі створено півсотні нових робочих місць.

Крім того, 762 підприємці отримали кошти на створення або розвиток власного бізнесу за програмою «єРобота. Власна справа». Завдяки цьому буде створено понад 1 800 нових робочих місць.

В 2024 році пріоритетними напрямками роботи центру зайнятості залишається забезпечення всебічної підтримки захисників, захисниць та членів їхніх сімей; реалізація урядової програми «єРобота. Власна справа», реалізація активних програм зайнятості, спрямованих на збільшення кількості працевлаштованих громадян.

Як повідомлялося раніше, 129 тисяч громадян скористалися послугами служби зайнятості Київщини у 2023 році.