18 січня 2023 року - пам'ятаємо...

Дата: 18.01.2024 11:03

Рівно рік тому, у місті Бровари втратив орієнтування та впав гелікоптер із керівництвом МВС на борту. Всього в результаті трагедії загинуло 14 осіб. Окрім керівництва МВС та екіпажу гелікоптера, жертвами стали мешканці Броварів – три жінки та дівчинка 2017 року народження, які прийшли зранку у дитячий садочок. Крім того, травми отримала 31 особа, серед яких 13 дітей.

Настоятелем Храму Покрови Пресвятої Богородиці - отцем Михайлом та пастором церкви євангельських християн баптистів «Відродження» - Володимиром Вшивкіним, була проведена поминальна панахида за загиблими та спільно з присутніми прочитана молитва за спомин душ усіх жертв.

Перший заступник начальника Київської обласної військової адміністрації Микола Бойко разом з начальником Броварської районної військової адміністрації Володимиром Майбоженком, першим заступником Броварської районної військової адміністрації Олексієм Дорошенком та заступником Броварського міського голови Петром Бабичем, вшанували пам'ять загиблих, поклавши квіти до їх могил.

Щирі співчуття родинам. Вічна та світла пам’ять усім загиблим.