Робоча група «Прозорість і підзвітність» продовжує свою діяльність на Броварщині

Дата: 19.01.2024 15:43

Сьогодні, під головуванням першого заступника голови Броварської районної державної адміністрації Олексія Дорошенка, відбулось чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність». Розглядалось питання про стан готовності обєктів будівництва у Великодимерській громаді, зокрема в селах Гоголів та Плоске.

Участь у засіданні взяли представники структурних підрозділів Броварської районної військової адміністрації, а також голови територіальних громад Броварського району.

Тимчасово виконуючий обов'язки голови Великодимерській громади Олександр Борсук доповів про стан виконання п.1 наради робочої групи «Прозорість і підзвітність»  при Київській обласній військовій адміністрації, яка відбулась 09 січня 2024 року у Броварській районній військовій адміністрації «Про розгляд питань із забезпечення продуктивності, прозорості, управління та якості процесу відбудови житла у Броварському районі Київської області».