За самовіддану працю…

Дата: 23.01.2024 16:19

23 січня 2024 р. в приміщенні Броварської районної державної адміністрації відбулася 33-тя позачергова сесія Броварської районної ради YIII скликання, після якої  голова Броварської районної державної  адміністрації Володимир Майбоженко нагороджував Відзнакою голови Броварської районної державної адміністрації представників органів місцевого самоврядування територіальних громад Броварського району, Броварського РУГУ ДСНС України, Броварського РУП ГУ НП в Київській області.

Також Почесними відзнаками  Броварської районної ради «Знак Пошани» I, II, та  III ступенів та подяками з врученням цінного подарунка нагородив представників органів місцевого самоврядування, волонтерів та військовослужбовців голова Броварської районної ради Сергій Гришко. Хочемо подякувати усім нагородженим за самовіддану працю, професіоналізм, активну громадянську позицію, забезпечення ефективного виконання  завдань і функцій Броварської районної військової адміністрації та Броварської районної ради в умовах воєнного стану.