У школах Київщини розпочали навчання перші офіцери служби освітньої безпеки

Дата: 24.01.2024 11:00
Кількість переглядів: 61

Фото без опису

23 січня перші офіцери поліції охорони Київщини розпочали проходження практики у навчальних закладах в рамках проєкту «Офіцер Служби освітньої безпеки».

У Лютізький ліцей, який перебуває під захистом поліції охорони, завітали заступниця голови Київської ОДА Жанна Осипенко та заступник начальника Департаменту поліції охорони Олександр Берило.

«Наразі 9 шкіл Київської області, які працюють в очному та змішаному режимі, забезпечені офіцерами безпеки. Зараз проводиться напрацювання алгоритмів спільної роботи поліцейських та адміністрації шкіл, де постійно перебуватимуть працівники поліції під час навчання дітей», – зазначила заступниця голови КОДА Жанна Осипенко.

Всі поліцейські пройшли підготовку за новою програмою. Перевірялась їх фізична, психологічна підготовка, а також вміння контактувати з дітьми.

«Проєкт «Офіцер служби освітньої безпеки» є першим кроком у напрямі забезпечення безпеки школярів. Йдеться не лише про додаткові заходи охорони шкільних навчальних закладів. У повноваження офіцера служби освітньої безпеки входитиме пропускний режим в школі, комунікація з екстреними службами, виклик поліції та особисте реагування на правопорушення, їх припинення, затримання правопорушників, профілактичні бесіди, вони наглядатимуть за дотриманням шкільного режиму та навіть не допускатимуть прогулів уроків», – зауважив заступник начальника Департаменту поліції охорони Олександр Берило.

Загалом по Україні у січні стануть до виконання обов’язків у закладах середньої освіти 402 правоохоронці: співробітники поліції охорони, патрульної поліції та Нацполу. Вони працюватимуть у школах населених пунктів, наближених до зони бойових дій або розташованих поблизу російського та білоруського кордонів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень