Щирі вітання!

Дата: 25.01.2024 08:00

ШАНОВНИЙ ВОЛОДИМИРЕ ОЛЕКСАНДРОВИЧУ!

Від усього колективу Броварської районної державної адміністрації прийміть найщиріші вітання з Днем народження!
Зараз в Україні триває війна. Своїм власним прикладом неймовірного патріотизму Ви надихаєте нас відчайдушно боронити свою рідну землю від підступного ворога.
Дякуємо Вам за те, що постійно тримаєте зв’язок з народом, виступаючи зі зверненням кожного дня, що на всіх міжнародних майданчиках закликаєте світ про підтримку української армії, українського народу у захисті нашої держави, що робите все можливе і неможливе для країни та Перемоги, сумлінно, відповідально, безстрашно.
Дякуємо, що Ви не відокремлюєтеся від всіх нас, що Ви разом з нами, з народом у такий важкий час.

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, принциповість, відповідальність, вірне служіння інтересам України є гідним внеском у розбудову нашої держави.
Хай готовність змінювати правила та ставати рушієм змін супроводжують Вас і надалі!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, родинного затишку та добробуту, миру і злагоди, реалізації добрих намірів і життєвих планів, невичерпної енергії, наснаги в роботі на благо нашої рідної України. А головне, бажаємо великої Перемоги! Щедрої і світлої долі Вам та Вашим рідним і близьким!

З повагою,
колектив Броварської районної