єВідновлення: українці витратили 1 млрд грн на ремонт пошкоджених домівок

Дата: 25.01.2024 15:00
Кількість переглядів: 43

Українці продовжують активно відновлювати пошкоджені через російську агресію будинки за програмою єВідновлення. Уже придбали товарів і послуг на ремонт житла на суму понад 1 млрд гривень. Це понад 100 тисяч покупок. 

Власники пошкоджених домівок отримують кошти єВідновлення на спеціальну банківську картку. Їх можна витратити в магазинах чи на сайтах компаній-учасників програми. 

На сьогодні до єВідновлення вже долучилися понад 2 300 підприємств, з яких більш ніж 290 — юридичні особи, а понад 2 000 — ФОПи. 

Приєднуйтеся до єВідновлення, якщо продаєте будівельні матеріали або надаєте послуги з ремонту. Так українці зможуть витрачати кошти з картки єВідновлення у ваших магазинах чи робити онлайн-замовлення. Для цього ваш бізнес повинен мати відповідні МСС-коди. Подивитися повний перелік кодів та подати заяву про участь можна на порталі Дія

Нагадаємо, з моменту запуску програми єВідновлення українці вже подали більш ніж 69 тисяч заяв про отримання фінансової допомоги за пошкоджене майно. З них 37 тисяч заявників отримали виплати на відновлення домівок. Загальна сума погоджених коштів — 4 млрд грн. 

Послугу єВідновлення для бізнесу розроблено у співпраці Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури та Міністерства цифрової трансформації за підтримки USAID / UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS» та Проєкту підтримки Дія, що впроваджується UNDP в Україні за підтримки Швеції.

За інформацією Міністерства цифрової трансформації України


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень