В Київській ОВА відбулася виставка картин ірпінського художника Владислава Задворського

Дата: 26.01.2024 10:00
Кількість переглядів: 80

Фото без опису

25 січня у Київській обласній державній адміністрації відбулася виставка художника, лауреата Київської обласної премії в галузі образотворчого мистецтва імені Івана Сошенка Владислава Задворського.

Владислав Задворський народився 15 листопада 1984 року на Черкащині у родині художників. Наслідуючи приклад батьків малювати почав із дитинства. Далі фахова освіта у Київській академії образотворчого мистецтва та архітектури і навчання у майстерні монументального живопису М. А. Стороженка.

У 2014 році творчий шлях привів Владислава на Київщину до Ірпеня. Протягом восьми років він працював у групі художників-іконописців над розписом місцевого храму Святого Миколая. В цей період митець створив біля 10 персональних виставок, часто відтворюючи в картинах красу ірпінських лісів.
Художній стиль митця різноманітний, працює у таких жанрах: пейзаж, портрет і тематична композиція.

Владислав Задворський є членом Національної спілки художників України та постійним учасником щорічного художнього пленеру “Намальований Ірпінь”.

Довідково

Київська обласна премію в галузі образотворчого мистецтва імені Івана Сошенка

Премія заснована розпорядженням Київської обласної державної адміністрації від 14 липня 2010 року для відзначення високих здобутків художників та скульпторів, які проживають у Київській області, активізації їх творчої діяльності.
Премія присуджується головою Київської обласної державної адміністрації щороку за кращий твір чи серію творів, що утверджують гуманістичні ідеали, відроджують і збагачують українську національну культуру, стали видатною подією в мистецькому житті Київщини.

Фото без опису Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень