На Київщині попереджають про погіршення погодних умов

Дата: 27.01.2024 10:43

До уваги мешканців Броварського району

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру внаслідок температурних перепадів можливі різкі коливання рівня води у річці Десна.

25–29 січня на ділянці Десни Морівськ-Літки (Київська, Чернігівська обл.) можливе підняття рівня води з подальшим затопленням, утриманням води на заплаві р. Десни, порушенням транспортного сполучення з окремими прирічковими селами, що розташовані у районах Чернігівської області на межі Київської області, утриманням затоплення заплави і переливу автодороги місцевого значення на притоці р. Десни      (І рівень небезпеки - жовтий).

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, мінімізації їх негативних наслідків у разі виявлення затоплень прохання повідомити за наступними номерами:

101 або 102

Крім того, шановні любителі зимової рибалки, повідомляємо. У зв'язку з потеплінням, лід на річках не такий міцний. Перебування на ньому несе загрозу Вашому життю! Будьте обачні! Бережіть своє життя!