До Дня пам’яті Героїв Крут на Київщині відбулася низка тематичних заходів

Дата: 30.01.2024 16:00

З нагоди Дня пам’яті Героїв Крут у Київській області пройшла низка тематичних заходів. Так, бібліотеки Київщини провели книжкові виставки, інформаційно-виховні години та перегляд літератури. Зокрема, у Київській обласній бібліотеці для юнацтва презентували історичну відеоподорож «Книжкова подорож «Крути: дотик болю». У музеях регіону відбулися мистецькі заходи, тематичні екскурсії та перегляд фото- та відео- матеріалів, а саме «Інформаційний дайджест про подвиг героїв Крут» у Вишгородському історико-культурному заповіднику та наукове дослідження «Битва під Крутами крізь призму архівних документів» у Ржищівському археологічному краєзнавчому музеї. Також у громадах Київщини відбувся перегляд кінофільмів «Пам’ятай їхні подвиги» та «Крути 1918».