Розвиток економіки та використання штучного інтелекту для бізнесу: засідання Ради жінок-підприємиць Київщини

Дата: 31.01.2024 08:00

Ключові питання розвитку бізнесу в пристоличному регіоні обговорила Рада жінок-підприємиць при голові Київської ОДА. Спільно з учасницями «Business Woman Club» вони провели своє перше засідання в новому році.

Заступниця голови Київської обласної державної адміністрації Леся Карнаух розповіла про плани з відновлення економіки області.

В фокусі уваги співпраці із бізнес-лідерками Київщини – збільшення інвестиційного портфеля та розширення експортного потенціалу регіону.

Також на часі здобуття нових знань для економічних підрозділів територіальних громад. Спільно з банківськими установами вони навчатимуться підготовці інвестиційних бізнес пропозицій

Навчалися новому і самі жінки-підприємиці. СЕО ІТ-компанії Анастасія Ляшко провела для учасниць заходу лекцію про використання штучного інтелекту в бізнесі та його потенційні можливості для розвитку.

Нагадаємо, що Рада жінок-підприємиць при голові КОДА була створена 14 серпня 2023 року.