Амбасадором Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч Фастівського району став Михайло Пилипчук

Дата: 31.01.2024 09:00

Михайло Пилипчук – спортсмен із 35-тирічним досвідом, володар багатьох нагород та тренерської ліцензії від Федерації баскетболу України. Також він був суддею в аматорському баскетболі.

Команда його юних вихованців стала чемпіонкою Київської області в 2023 році, а на чемпіонаті України посіла 7 місце.

«Спорт виховує здорових дітей, а здорові діти – це успіх наступних поколінь. Зі свого боку, я зроблю все можливе, щоб наші юні спортсмени були максимально підготовлені до змагань у шкільних лігах та мотивовані на перемогу», – наголосив амбасадор.

Нагадуємо, що реєстрація команд триває до 1 лютого. Долучайтеся до шкільних ліг на сайті https://scl.gov.ua.

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #Київщина