Повідомлення про намір отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин

Дата: 31.01.2024 15:00

БЕРЕЗАНСЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРАЇНСЬКА МОЛОЧНА КОМПАНІЯ». Скорочене найменування суб’єкта господарювання:  БЕРЕЗАНСЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРАЇНСЬКА МОЛОЧНА КОМПАНІЯ». Ідентифікаційний код відокремленого підрозділу юридичної особи 45099296 (код юридичної особи ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРАЇНСЬКА МОЛОЧНА КОМПАНІЯ» 34099131). Місцезнаходження суб’єкта господарювання: 07534, Київська область, Броварський район, с. Садове, вул. Світанківська, 3 А. Контактний номер телефону: 050-403-91-77. Адреса електронної пошти суб’єкта господарування: d.s.radchenko@ua-milk.com. Місцезнаходження промислового майданчика: 07534, Київська область, Броварський район, с. Садове, вул. Світанківська, 3 А. Мета отримання дозволу на викиди: БЕРЕЗАНСЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРАЇНСЬКА МОЛОЧНА КОМПАНІЯ» отримує дозвіл в зв’язку з капітальним ремонтом та реконструкцією окремих виробничих споруд. Відомості про наявность висновку з оцінки впливу на довкілля, в якому визначено допустимість провадження планованої діяльності, яка згідно з вимогами Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» підлягає оцінці впливу на довкілля: Повідомляємо, що відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»  згідно статті 3 п.3 планована діяльність об’єкту БЕРЕЗАНСЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРАЇНСЬКА МОЛОЧНА КОМПАНІЯ» не підлягає процедурі оцінки впливу на довкілля. Загальний опис об'єкта (опис виробництв та технологічного устаткування): БЕРЕЗАНСЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРАЇНСЬКА МОЛОЧНА КОМПАНІЯ» є підприємство, яке займається розведенням великої рогатої худоби. Джерелами викидів є: два корівника, три загони вільного вигулу, гноєсховище. Всього на підприємстві діє 17 джерел викидів забруднюючих речовин, з яких в атмосферне повітря виділяється 11 забруднюючих речовин, миттєвий обсяг викидів дорівнює 85,675764 г/с, валовий викид становить 2424,251075 т/рік. Відомості щодо видів та обсягів викидів: Речовини у вигляді суспендованих твердих частинок (мікрочастинки та волокна) 6,14177 т/рік, Аміак 3,028501 т/рік, Диметилсульфід 0,075673 т/рік, Метилмеркаптан (метантіол) 0,025236 т/рік, Сірководень 0,267726 т/рік, Вуглецю діоксид 2395,79208 т/рік, Диметиламін 1,960829 т/рік, Альдегід пропіоновий (пропаналь) 0,189145 т/рік, Кислота капронова 0,226984 т/рік, Фенол 0,024492 т/рік, Метан 16,518639 т/рік. Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва: не встановлюються, для об’єкту 2 групи. Перелік заходів щодо скорочення викидів: не передбачені, оскільки відсутні нормативні перевищення викидів. Дотримання виконання природоохоронних заходів щодо скорочення викидів: не передбачено. Відповідність пропозицій щодо дозволених обсягів викидів законодавству: викиди не перевищують затвердженні граничнодопустимі нормативи, а викиди забруднюючих речовин, які не підлягають регулюванню та за якими не здійснюєтсья державний облік, не перевищують гігієнічних нормативів.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати в місячний термін до Київської обласної військової адміністрації за адресою:
01196, м.Київ, площа Л.Українки, 1
,