Руслан Кравченко: У Михайлівці-Рубежівці занедбаний гуртожиток реконструювали у житло для ВПО

Дата: 31.01.2024 16:00

19 родин вимушених переселенців, які втратили своє житло через російську агресію, відсьогодні мають нові оселі. В селі Михайлівка-Рубежівка силами Ірпінської міськради, благодійного фонду «ЖИТЛО для ВПО» та польської компанії «Dom Development» реконструювали старий гуртожиток. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.

Він зазначив, що ще рік тому це була закинута двоповерхова будівля. Роботи стартували на початку червня минулого року. Все зробили в максимально короткі терміни.

«Занедбана будівля стала Центром соціалізації для ВПО. Тут облаштували  сучасні смарт-квартири. Наразі в них мешкатимуть 53 особи. Зокрема, багатодітні сім’ї, соціальні працівники, лікарі, вчителі, працівники комунальних служб тощо. Нові оселі – соціальне житло, яке протягом 10 років не передаватиметься у приватну власність», – зазначив Руслан Кравченко.

Відремонтована будівля має сучасний вигляд, тут облаштована каналізація та підведений газ. Споруда пристосована для людей з обмеженими можливостями.

Квартири повністю відремонтовані, звукоізольовані, обладнані кухонними меблями, мають окремі ванні кімнати.  Територію біля будівлі облаштують навесні.

«Загалом на Київщині сьогодні зареєстровано понад 330 тис. внутрішньо переміщених осіб. В області функціонують 32 місця тимчасового поселення внутрішньо переміщених осіб, в тому числі 17 модульних містечок. Робимо все, щоб люди якомога швидше соціально адаптувалися в тих громадах, де нині проживають. Але основна наша мета – відбудувати все, пошкоджене росіянами, та повернути людей до їхніх осель», – додав начальник Київської обласної військової адміністрації.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису