Навчальні збори з фахівцями з питань цивільного захисту

Дата: 02.02.2024 10:00

1 лютого 2024 року  відповідно до наказу Державної служби України з надзвичайних ситуацій Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Київської області були проведені навчальні збори з фахівцями з питань цивільного захисту органів місцевого самоврядування щодо реалізації заходів захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у військовий період.

Крім того за участю працівників ГУ ДСН України Київської області були опрацьовані питання щодо функціонування захисних споруд цивільного захисту та напрацьовано комплекс заходів щодо забезпечення надійного укриття громадян під час оголошення повітряних тривог.

Також була приділена увага щодо організації функціонального навчання, підготовки та проведення штабних тренувань в громадах, організація діяльності консультативних пунктів з питань цивільного захисту при органах місцевого самоврядування.