Безпечне навчання: в Узині зводять протирадіаційне укриття для ліцею «Успіх»

Дата: 02.02.2024 14:00
Кількість переглядів: 31

У Київській області продовжується будівництво та облаштування протирадіаційних укриттів для освітніх закладів. Зокрема, в місті Узин зводять нове укриття для школярів ліцею «Успіх». Роботи відбуваються коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

Нове укриття буде подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття. Сховище розраховане на одночасне перебування 500 осіб. У мирний час об’єкт буде використовуватися для проведення додаткових занять, позашкільних гуртків тощо.

Відповідно до проєктно-кошторисної документації у приміщенні передбачено влаштування окремих кімнат, санвузлів та місць загального користування. Будівництво буде виконане з урахуванням вимог безбар’єрності та доступності.

Будівництво розпочалося восени 2023 року. Спочатку підрядник провів підготовчі роботи: розчистив територію, облаштував котлован. Наразі вже виконано 85% монолітних робіт. Тривають роботи з гідроізоляції та облаштування підлоги.

Нагадуємо, що в Узині будується ще одне укриття за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії на території ліцею «Обдарованість».

   

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень