Індустріальний парк «УНІВЕРСАЛ ІНДАСТРІ» в Рокитному внесений до всеукраїнського реєстру

Дата: 05.02.2024 15:00

До реєстру індустріальних парків України внесений індустріальний парк «УНІВЕРСАЛ ІНДАСТРІ», розташований на території селища Рокитне Білоцерківського району. Відповідне рішення ухвалено на засіданні Уряду 2 лютого 2024 року.

Відповідно до концепції індустріального парку, на площі 13,3 га буде створено близько 650 робочих місць у переробній промисловості. Інвестори планують налагодити виробництво будівельних металевих конструкцій і готових металевих виробів, машин і устаткування, харчових продуктів та іншої продукції. Також передбачається, що на території нового індустріального парку буде вестись науково-технічна діяльність та діяльність у сфері інформації і телекомунікацій.

Загальні інвестиції в індустріальний парк на найближчі три роки мають скласти близько 735 млн грн.

Нагадаємо, що «УНІВЕРСАЛ ІНДАСТРІ» став другим парком, включеним до реєстру індустріальних (промислових) парків цього року та 75-м у цьому переліку. Всього в Київській області зареєстровано 12 індустріальних парків