Начальник КОВА Руслан Кравченко обговорив з Послом Румунії питання поглиблення співпраці на Київщині

Дата: 07.02.2024 17:00
Кількість переглядів: 23

Начальник Київської ОВА Руслан Кравченко провів робочу зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом Румунії в Україні Александру Віктором  Мікулою. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Під час час зустрічі сторони обговорили низку питань, в яких Київщина потребує першочергової допомоги. Зокрема, питання відбудови, допомоги військовим та підвищення безпеки, забезпечення надання якісних медичних послуг ВПО.

«Внаслідок бойових дій на Київщині було пошкоджено та зруйновано понад 29 тис. об’єктів. Основна частина – приватні та багатоквартирні будинки. На сьогодні вже відновили майже 17 тис. Чимало допомагають саме міжнародні партнери, оскільки відбудова потребує колосального обсягу коштів. Тому, в разі готовності, наші партнери можуть обрати будь-який об’єкт і супроводжувати його відновлення на всіх етапах – від розробки проєкту до введення в експлуатацію», – сказав Руслан Кравченко.

Начальник КОВА також зауважив, що продовження атак з боку росії потребує збільшення кількості мобільних вогневих груп, адже йдеться, в першу чергу, про життя людей. Тому є необхідність у додаткових автівках, які дозволяють швидко реагувати на всі виклики, а також у спеціальному обладнанні.

Крім того, Руслан Кравченко відзначив, що медзаклади Київщини на сьогодні надають послуги не лише мешканцям області, а і значній кількості ВПО. «Тому потреба у придбанні сучасного медичного обладнання для двох обласних лікарень для дорослих та дитячої лікарні вкрай актуальна. Обласна адміністрація готова до співпраці в цьому питанні в тому числі і на умовах співфінансування», – сказав начальник КОВА.

Зі свого боку пан Мікула зауважив, що Румунія розгляне всі можливості для продовження допомоги не лише на урядовому рівні, а також через європейські неурядові організації. 

Начальник КОВА подякував румунській стороні за послідовну підтримку нашої країни в боротьбі проти російського окупанта.

     


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень