«Ти як?»: У Київській ОДА відбувся тренінг зі стресостійкості для журналістів та комунікаційників громад

Дата: 12.02.2024 14:00
Кількість переглядів: 46

Київська ОДА спільно із регіональним координатором Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» організували тренінг для працівників медіа та комунікаційних підрозділів громад. Учасники  опановували методики психологічної самодопомоги і підтримки оточуючих під час стресових подій і війни разом із фахівцями Ізраїльської коаліції по роботі із травмою.

«Журналісти та комунікаційники так само, як і медики та рятувальники, перебувають на першій лінії контакту із людьми. Вони перші на місці подій, перші дізнаються і пропускають через себе важкі новини. Саме тому наше завдання зараз – максимально допомогти їм бути в ресурсі, знати як опанувати себе та підтримати тих, хто поруч. Ми започатковуємо серію таких тренінгів, щоб комплексно підтримувати всіх, хто потребує психосоціальної допомоги», –  зазначила заступниця голови КОДА Леся Карнаух.

Під час заходу регіональний координатор Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Юлія Казакова презентувала програму, ініційовану першою леді, та розповіла про її заходи на національному та обласному рівнях.

Разом із тренером-психологом Ізраїльської коаліції травми Наталією Давиденко журналісти та працівники пресслужб вивчали техніки дихання та протоколи саморегуляції, зокрема, протокол «4 стихії». Серед їхніх базових навичок боротьби зі стресом тепер вправи із «Аптечки швидкої психологічної допомоги» та різноманітні методики підтримки себе та інших. Тренінг був побудований в максимально інтерактивному форматі із залученням кожного із учасників.  

Нагадаємо, в області реалізується проєкт «Ментальне здоров’я: нейромережа Київщини», який є невід’ємною складовою Всеукраїнської програми ментального здоров’я.

Комунікаційна кампанія Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» реалізується завдяки підтримці USAID в межах проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я».

           


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень