Руслан Кравченко: Освітні заклади Київщини отримають майже 6 тисяч планшетів для навчання дітей

Дата: 11.02.2024 12:00
Кількість переглядів: 45

Фото без опису

Освітні заклади Київщини отримають майже 6 тисяч планшетів для навчання дітей. Планшети надали французькі партнери  з Регіону Іль-де-Франс. До реалізації проєкту долучилась організація  Fédération Nationale de Protection Civile. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

«Техніку передадуть до 55 інклюзивно-ресурсних центрів та 2 їх  філій.  Планшети будуть використовуватися для організації індивідуальних корекційно-розвиткових занять з дітьми з особливими освітніми потребами», – розповів начальник КОВА.

Ще частину отримають заклади освіти, де навчається велика кількість дітей в інклюзивних класах.  Ними обладнають ресурсні кімнати для занять. Крім того, техніку передадуть для проведення занять в укриттях шкіл Київщини, Малій  академії наук, медколеджах, освітніх центрах.  Гаджети отримають також діти з сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, та тимчасово перебувають в Центрах соціально-психологічної реабілітації. Крім закладів освіти, частина планшетів буде передана Центрам надання адміністративних послуг для якісного та доступного обслуговування осіб з інвалідністю.

«Якісна освіта неможлива без сучасної техніки. Попри війну ми прагнемо забезпечити нашим дітям повноцінне безпечне  офлайн навчання. І навіть під час тривоги, наші діти повинні мати можливість продовжити займатися. А для цього потрібні гаджети. Тому ми вдячні нашим міжнародним партнерам, які розуміють, що війна не привід ставити на паузу освіту і  допомагають  забезпечувати наших дітей сучасними девайсами», – наголосив Руслан Кравченко.

Він розповів, що на сьогодні в закладах освіти понад 1,2 тис. укриттів. Лише протягом 2022-2023 років в школах та дитячих садках облаштували більше 900 сховищ. І роботи тривають.  

«Київщина будує найкращі укриття в Україні, які в результаті стають прикладом для інших громад та регіонів. Новооблаштовані укриття мають подвійне призначення. Тут також можна проводити спортивні секції та гуртки. Комфорт та безпека дітей Київщини залишаються для нас пріоритетом», – сказав начальник КОВА.

На Київщині функціонує 822 заклади освіти з інклюзивним навчанням та вихованням. Інклюзивною освітою охоплено майже 5 тис. дітей. В області працює 55 інклюзивно-ресурсних центрів та дві філії, з них 4 ІРЦ створили у 2023 році.

 Фото без опису Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень