На Броварщині стартував другий етап змагань «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч»

Дата: 14.02.2024 17:00

Масштабний спортивний проєкт реалізується за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом «Разом переможемо!»

Протягом січня-лютого 2024 року в закладах освіти територіальних громад Броварського району проходив I (шкільний) етап змагань «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч». Юні спортсмени Броварщини змагались із п’яти видів спорту, а саме: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черлідинг.

Із 14 лютого 2024 року в Броварському районі розпочато II (територіальний) етап змагань, де учасників шкільної ліги приймала Зазимська громада.

Волейбольні команди чотирьох закладів загальної середньої освіти, а саме: Літківського ліцею імені М. Стельмаха, Пухівського ЗЗСО, Погребського ліцею, Зазимського ліцею «Академія успіху» змагалися за перемогу.

Першість у змаганнях з волейболу серед дівчат та хлопців вибороли команди Зазимського ліцею «Академія успіху», які вже скоро позмагаються в наступному – III (районному) етапі.

У Броварському районі особлива увага приділяється залученню школярів до різних видів фізичної активності, тож амбасадор Оксана Романюк провела руханку для всіх учасників шкільної ліги та майстер-клас із йоги для всіх охочих.

Вітаємо переможців та всіх учасників змагань, бажаємо успіхів!

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #sclua

Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису