У Бучанському районі активно проходить другий етап Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч

Дата: 15.02.2024 09:00

На Київщині продовжуються ігри другого етапу Всеукраїнськиї шкільних ліг пліч-о-пліч. Так, в Софіївсько-Борщагівському ліцеї змагались чотири баскетбольні команди Борщагівської громади.
За перше місце боролись команди: «Фенікс» та «Софія» Софіївсько-Борщагівського ліцею, команда «Цунамі» ліцею «Петропавлівський» та «Зоряні Дриблери» ліцею №1.
Право представляти свою громаду виборола команда «Цунамі». Юні баскетболісти продемонстрували під час гри професіоналізм та високий рівень підготовки до змагань.
Вітаємо спортсменів громади та бажаємо триочкових влучань в кільце. #разомпереможемо #шкільніліги #плічопліч #scl #scl_kyivregion #київщина