На Броварщині вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2024 13:00

15 лютого у Броварах відбувся урочистий захід до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

У ньому взяли участь заступниця голови Київської ОДА Жанна Осипенко, начальник районної військової адміністрації Володимир Майбоженко, Броварський міський голова Ігор Сапожко, учасники бойових дій на території інших держав, громадськість.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника загиблим броварчанам.

За всіма загиблими українськими воїнами було проведено молобень.

Довідково:

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав встановлений Указом Президента України в 2004 році та приурочений до завершення виведення військ колишнього СРСР з території Афганістану 15 лютого 1989 року.

У війні в Афганістані взяли участь 150 тисяч українців. 12 тисяч з них отримали поранення, контузії, а близько 4 тисяч – не повернулися до своїх домівок.

Фото без опису  Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису