У Гостомелі презентували проєкт відбудови одного зі зруйнованих мікрорайонів

Дата: 16.02.2024 13:00
Кількість переглядів: 137

Фото без опису

У Гостомелі презентували проєкт будівництва житлових багатоповерхівок у одному з мікрорайонів замість тих, які були зруйновані внаслідок російської збройної агресії. У заході взяли участь перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Микола Бойко, представники Гостомельської військової адміністрації, проєктанти та місцеві мешканці, які раніше проживали у містечку. 

Новий проєкт передбачає будівництво 5 житлових багатоповерхових будинків, садочка, протирадіаційного укриття для цивільного населення та благоустрій території. Загалом проєктом у мікрорайоні заплановано будівництво 7-ми поверхових будинків, розрахованих загалом на 360 квартир замість 272, що були раніше.  

Квартири будуть три-, дво- та однокімнатні з площею 78, 58  і 44 м. кв. відповідно. В кожній квартирі заплановані балкон та індивідуальне опалення. Також презентаційним проєктом передбачено наявність підвальних приміщень подвійного призначення та сучасних ліфтів. 

На території містечка буде підземне укриття подвійного призначення з захисними властивостями протирадіаційного укриття. Додатково на кожному поверсі будинків також запроєктоване просте коридорне укриття. Будівництво буде виконане з урахуванням принципів безбарʼєрності та доступності.  

«Нова вдосконалена структурна модель альтернативного бачення кварталу — це лише перший крок. Але впевнений, що проєктування з урахуванням всіх вимог та сучасних методів енергоефективності, за погодженням самих мешканців, — це правильний старт майбутньої відбудови сучасного та комфортабельного житла», — зазначив Микола Бойко.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень