Подати звіт про виконаний ремонт за програмою єВідновлення тепер можна і на порталі Дія, через ЦНАП та нотаріуса

Дата: 16.02.2024 17:00
Кількість переглядів: 71

Фото без опису

Відтепер українці, які отримали виплати для відбудови пошкоджених домівок за програмою єВідновлення, зможуть подати звіт про виконаний ремонт на порталі Дія, а також через ЦНАП або нотаріуса. Раніше зробити це можна було лише через застосунок Дія.  

Якщо ви отримали до 200 тисяч грн на відновлення домівки, маєте подати фінальний звіт про виконані роботи. Якщо більшу суму — проміжний та фінальний звіти. Адже кошти у такому разі зараховуються двома траншами — 70% та 30%. І щоб отримати другий, потрібно прозвітувати про використання коштів першої виплати. Після цього місцева рада відвідає житло та перевірить стан виконання робіт. І ви зможете подати заяву про отримання другого траншу. 

У свою чергу фінальний звіт про завершення ремонту необхідно подати протягом 15 днів після того, як відновили домівку. 

Виплату за пошкоджене майно на суму менше ніж 200 тисяч грн потрібно витратити протягом 12 місяців. Водночас більшу суму — впродовж 18 місяців. Після закінчення строку залишок повернеться до держбюджету.

Подати звіт можна у кілька кліків з комп`ютера чи смартфона через:

  • застосунок Дія — єВідновлення — Заяви про виплату — Повідомити про ремонт;
  • портал Дія – Компенсація за пошкоджене майно — обрати обʼєкт нерухомого майна з заявою у статусі Кошти зараховано — Повідомити про ремонт

А також у ЦНАПі чи через нотаріуса. Для цього необхідно мати з собою паспорт та картку платника податків. До звіту потрібно додати фотографії виконаних ремонтних робіт або закуплених будматеріалів. 

Нагадаємо, з моменту запуску програми єВідновлення українці вже подали 74 тисячі заяв про отримання фінансової допомоги за пошкоджене майно. З них 42,5 тисяч заявників отримали виплати на відновлення домівок. 

Послугу єВідновлення розроблено Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з Міністерством цифрової трансформації за підтримки проєкту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень