У Білоцерківській громаді відбулися фінальні змагання з футзалу в II етапі Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч

Дата: 21.02.2024 17:00

Шість команд змагались за право представити свою громаду в наступному етапі змагань.

Юні футболісти з Білоцерківських ліцеїв №12, №16, №17, ліцею «Вектор», ліцею «Перша Білоцерківська гімназія» та гімназії №3 показали свою вправність на футбольному полі.

Запальна гра перехоплювала подих, вболівальники підтримували кожну з команд.

На змагання завітала амбасадорка шкільних ліг Київщини, легкоатлетка, Майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, член національної збірної команди України, неодноразова чемпіонка України та міжнародних змагань, учасниця літніх Олімпійських ігор в Токіо – Дар’я Михайлова.

Нових звершень та якнайбільше забитих м’ячів у ворота суперника побажала учасникам шкільних ліг чемпіонка-амбасадорка.

Першість здобули юнаки із Ліцею № 16.

Вітаємо учасників! Подальших премог спортсменам!

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_kyivregion #Київщина