Старт сезону зі стрибків на батуті: Київщина виборола чотири нагороди чемпіонату України

Дата: 22.02.2024 11:00

В Києві відбувся старт сезону зі стрибків на батуті. Першим турніром у цьому році став чемпіонат України серед юніорів і юніорок, який столиця приймала 12-15 лютого.
Вихованці спортивної школи зі Славутича вибороли 4 медалі, серед яких одна срібна та три бронзові нагороди.
Так, у командних змаганнях серед юніорів 2008-2011 років народження Ілля Гуляєв, Максим Артеменко та Арсеній Кравець стали бронзовими призерами.
Відразу дві сходинки п’єдесталу пошани в індивідуальних стрибках серед юніорів 2010-2011 р.н. зайняли спортсмени Київщини – Максим Артеменко став віце-чемпіоном України, Ілля Гуляєв – бронзовим призером.
Бронзу в синхронних стрибках серед юніорів 2008-2011 років народження принесли команді Максим Артеменко та Ілля Гуляєв.
Тренери батутистів – Жанна Ломова та Євген Дьока.