Руслан Кравченко: Київщина продовжує визначати переможців на рівні громад у Всеукраїнських шкільних

Дата: 26.02.2024 14:00

На Київщині тривають змагання в рамках Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч. Наразі визначаються переможці на рівні громад. Про це під час брифінгу розповів начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

«Цього тижня визначили переможців з баскетболу у 15 громадах, з волейболу у 8, з футзалу у 13. Фінал зі спортивного орієнтування провели у 4 громадах, а з  черліденгу у 3 громадах», – сказав Руслан Кравченко.

Начальник КОВА також додав, що участь у змаганнях другого етапу з волейболу взяли вже понад 1,6 тис учнів, футзалу – майже 1,5 тис., баскетболу – понад 1,3 тис школярів.

Загалом завершили змагання з футзалу  124 команди, волейболу 135,  черлідингу – 9,  баскетболу – 110, спортивного орієнтування – 8