Корейська делегація відвідує Київщину

Дата: 28.02.2024 10:00
Кількість переглядів: 44

Фото без опису

У Київській області перебуває із візитом корейська делегація. До неї увійшли представники неурядових організацій Південної Кореї, зокрема, організації Korea Overseas Infrastructure and Urban Development Corporation.
З корейською делегацією зустрілася заступниця голови Київської ОДА Леся Карнаух, директорка департаменту економіки та представники департаменту містобудування та архітектури.
Мета візиту делегації – підготовка до реалізації проєкту «Комплексні плани просторового розвитку, відновлення та покращення транспортної інфраструктури Київської області».
Під час зустрічі сторони обговорили можливості співробітництва та долучення корейських організацій до відбудови та розвитку пристоличного регіону.
В рамках візиту партнерів до Київської області планується проведення низки робочих зустрічей з представниками органів державної влади та місцевого самоврядування.
Зокрема, південнокорейська делегація вже відвідала Бородянку, Бучу та Ірпінь. Гості побувають у Центрах надання адміністративних послуг та підприємствах області.
За результатами візиту передбачено проведення круглого столу за участю представників профільних структурних підрозділів КОДА, голів районних державних адміністрацій та очільників територіальних громад області.
Візит делегації відбувається в рамках роботи Регіонального офісу міжнародного співробітництва. РОМС – ініціатива Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що має на меті розвиток взаємодії місцевих та регіональних влад з міжнародними партнерами, які прагнуть співпрацювати на рівні області та територіальної громади.

Фото без опису  Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень