Фільм «Область героїв» став номінантом Ukrainian National Film Festival «Cinema for Victory»

Дата: 05.03.2024 10:00

Документальний фільм «Область героїв», знятий у партнерстві з Київською ОВА у 2022 році, став номінантом кінофестивалю Ukrainian National Film Festival «Cinema for Victory». Фестиваль пройшов у Києві з 23 по 29 лютого.

Церемонію відкрив Шон Джастін Пенн – голівудський актор, режисер та володар двох «Оскарів» і «Золотого Глобуса». До складу журі національного кінофестивалю входили: Шон Джастін Пенн, Айзек Лієв Шрайбер, Андре Сингер, Абель Феррара, Майкл Вальдман, Бо Тенберг, Сергій Михальчук, Ірина Мельник, Ольга Пантелеймонова.

Переможцем національного фестивалю фільмів «Cinema for Victory» у 2024 році став документальний фільм режисера Алана Бадоєва «Довга доба».
Фільми-номінанти, відзначені журі: «Володарі неба. На межі» Максима Хотіленка; «Проникаюче світло» Володимира Клюєва; «Йди за мною» Любомира Левицького; «Область героїв» Олексія Комаровського; «Форма вогню» Васа Київського; «Авіапрорив на Азовсталь. Небо» Артема Шевченка; «Незавершений політ» Миколи Короткого.

Фільм «Область Героїв» українського режисера Олексія Комаровського відобразив реальні героїчні історії простих українців. Цей проєкт був присвячений всім волонтерам України, які ціною свого життя рятують людей з початку повномасштабного вторгнення. Глядачі побачили кіносповідь про ворожу окупацію Бучі, Ірпеня, Ворзеля, Гостомеля та інших міст і сіл Київщини.

Кінофестиваль Ukrainian National Film Festival «Cinema for Victory» відбувся за ініціативи Держкіно до десятої річниці вторгнення росії на територію України та до другої річниці повномасштабної війни.
Мета кінофестивалю у 2024 році – популяризація документального кіно, створеного під час російсько-української війни.