Громади Вишгородського району визначають переможців у другому етапі Всеукраїнських шкільних ліг

Дата: 05.03.2024 14:00

Ще у трьох громадах Вишгородщини визначали переможців змагань другого етапу Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч.
Так, у Петрівській громаді відразу у двох видах спорту юні спортсмени змагались за можливість зіграти на районному рівні. Першість серед юнаків у баскетболі і волейболі вибороли дві команди Лютізького ліцею «Степовий бізон». Дівчата боролися у змаганнях з волейболу. Перемогу здобула команда Петрівського ліцею «Соколи».

Поліська громада обрала своїх переможців з волейболу. За першість громади змагалися команди юнаків з двох начальних закладів – Мар’янівського та Красятицького НВО. Юнаки показали свою спритність, гарну підготовку до змагань та жагу до перемоги. Команди підтримки гучно вболівали та надихали юних волейболістів. Перше місце здобула команда Мар’янівського навчального закладу.

У Пірнівській громаді теж обирали переможців з волейболу. Юні волейболістки представляли Жукинський ліцей, Нижчедубечанський ліцей, Лебедівську гімназію, Новосілківську гімназію та Пірнівську гімназію.
Дівчата пліч-о-пліч показували спортивні здібності та продемонстрували хорошу командну гру.
Перше місце виборола команда з Нижчедубечанського ліцею.
Вітаємо учасників змагань та пишаємось юними спортсменами Київщини.

#разомпереможемо #шкільніліги #плічопліч #scl #scl_kyivregion #київщина