Змагання з черлідингу в Баришівській громаді

Дата: 06.03.2024 10:23

Школярі Броварщини – активні учасники масштабного спортивного проекту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги», який і спрямований на залучення учнівської молоді до спорту, здорового способу життя.

5 березня 2024 року в Баришівській громаді відбувся територіальний етап змагань з черлідингу. Учасники змагань – 5 команд закладів освіти Баришівської громади.

Привітали юних черлідерів Ольга Білановська (начальник гуманітарного розвитку Броварської РДА), Сергій Щербак (начальник Управління освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради) та амбасадорка проєкту Оксана Романюк (майстер спорту України з легкої атлетики).

Вид спорту для всіх новий, але  дівчатка впоралися на відмінно. І поки суддівська колегія  підбивала результати виступів, амбасадорка проєкту, Оксана Романюк, провела для дітей майстер-клас занять з йоги. Діти були задоволені, а це зараз найголовніше.

За рішенням суддівської колегії

І місце  виборола команда "Непереможні" Баришівського ліцею ім М.Зерова

ІІ місце  - команда "Вільні" Баришівського ліцею

ІІІ місце - команда "Хоробрі серця" Селищанського ліцею.

Вітаємо призерів та всіх учасників змагань!