Безпечний освітній процес: у Фастівському районі триває будівництво укриття для учнів Мархалівської гімназії

Дата: 12.03.2024 16:00
Кількість переглядів: 46

Фото без опису

На Київщині триває робота з облаштування укриттів для захисту цивільного населення та учнів освітніх закладів. Зокрема, наразі триває будівництво протирадіаційного укриття цивільного захисту на території Мархалівської гімназії, що у Фастівському районі. 

Загальна площа приміщення укриття складає 366 м². Воно розраховане на одночасне перебування 235 осіб. Роботи виконуються коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

Підрядник розпочав роботи з облаштування укриття восени 2023 року. Спочатку будівельники виконали підготовчі роботи — демонтували старі приміщення та викопали котлован. Згодом розпочали бетонування фундаменту майбутнього сховища. Монолітні роботи вже виконані на 93%. Наразі фахівці працюють над проведенням гідроізоляції стін укриття. 

Загалом проєктом передбачено облаштування залізобетонних внутрішніх сходів та металевих дверей відповідно до правил протипожежної безпеки. Також будівельники виконають утеплення та оздоблення приміщень укриття, які в мирний час зможуть використовуватися для проведення гуртків та інших заходів для учнів гімназії.

Наразі в Мархалівській гімназії навчаються 117 учнів. Навчальний процес проводиться у змішаній формі в іншому закладі освіти у найближчому населеному пункті. Будівництво нового укриття дасть змогу організувати весь навчальний процес очно. 

Нагадуємо, що на Київщині також триває відновлення пошкоджених закладів освіти, зокрема за сприяння іноземних партнерів. Наприклад, Литва продовжить допомагати Київщині у відбудові закладів освіти, зруйнованих росіянами. 

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень