Як побудувати антикорупційну роботу в органах місцевого самоврядування: освітній серіал та симулятор на Дія.Освіта

Дата: 13.03.2024 12:00
Кількість переглядів: 47

Фото без опису

 

Освітній серіал допоможе налагодити ефективну антикорупційну роботу в органах місцевого самоврядування. А також забезпечить прозорість у роботі ОМС в період повоєнної відбудови.

За даними Transparency International Ukraine, в Індексі сприйняття корупції за 2023 рік Україна посідає 104-ту позицію поміж 180 країн. Водночас зростання України на 3 бали — один із найкращих результатів за минулий рік у світі. Тому важливо продовжувати формувати культуру доброчесності, а також заохочення посадовців і небайдужих громадян повідомляти про корупцію та протидіяти їй.

Як організувати антикорупційне навчання для працівників? Як мінімізувати прояви типових корупційних ризиків у діяльності місцевої влади? Про це та інше — в освітньому серіалі «Антикорупційна робота в ОМС» на платформі Дія.Освіта.

Ключові теми серіалу: антикорупційне законодавство, культура доброчесності в громадах, викривачі корупції в ОМС, оцінка корупційних ризиків, антикорупційна перевірка партнерів.

Серед спікерів серіалу:

  • Сергій Деркач, заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України
  • Катерина Дацко, виконавча директорка ГО «Фундація інституційного розвитку»
  • Анна Федоренко, проектна менеджерка з розбудови комплаєнсу та доброчесності ГО «Фундація інституційного розвитку»
  • Антон Лобов, експерт зі зв’язків з громадськістю ГО «Фундація інституційного розвитку»

Переглянути освітній серіал можна за посиланням — https://osvita.diia.gov.ua/courses/antikorupcijna-robota-v-oms

Крім того, щоб закріпити знання та спробувати вибрати ефективні форми громадського впливу на діяльність влади, радимо пройти онлайн-симулятор — https://osvita.diia.gov.ua/simulators/public-control-of-the-authorities-how-to-improve-your-community-life

Довідково

Освітній серіал створено зі спільної ініціативи Мінінфраструктури, Мінцифри та Фундації інституційного розвитку для платформи Дія.Освіта в межах проекту «Прозоре відновлення громад через управління ризиками та розвиток системи комплаєнсу», що реалізується за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI) — провідної програми підтримки боротьби з корупцією в Україні, що фінансується ЄС, співфінансується та реалізується Міністерством закордонних справ Данії.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень