Відбулося засідання 34 чергової сесії VIII скликання Броварської районної ради

Дата: 14.03.2024 14:00

14 березня 2024 року, під головуванням голови Броварської районної ради Сергія Гришка, відбулося засідання 34 чергової сесії VIII скликання.

На початку засідання голова Броварської райдержадміністрації Володимир Майбоженко та голова районної ради Сергій Гришко нагородили почесними грамотами та знаком пошани II ступеня жителів Броварського району  за активну громадянську позицію, плідну волонтерську діяльність й вагомий внесок у надання всебічної допомоги мешканцям Броварського району під час воєнного стану.

Депутати заслухали та обговорили одинадцять питань. Ознайомитися з порядком денним можна тут.

За результатами засідання, всі питання згідно повістки денної були розглянуті, щодо них ухвалені рішення сесії.

Фото без опису Фото без опису  Фото без опису