Руслан Кравченко: У селі Красилівка Броварського району триває відбудова зруйнованого росіянами ліцею

Дата: 14.03.2024 15:00
Кількість переглядів: 53

Фото без опису

У селі Красилівка Броварського району триває відбудова школи, яка була пошкоджена внаслідок російської військової агресії. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко. 

До війни у закладі навчалося понад 450 школярів. Оскільки будівля була значно пошкоджена, продовжувати освітній процес тут було небезпечно.

«Споруда зазнала значних руйнувань у березні 2022 року. Вибуховою хвилею тут було пошкоджено стіни та покрівлю, вибито 70% вікон. Протягом 2022 року були відновлені та відремонтовані всі віконні блоки. Покрівлю частково полагодили коштом місцевого бюджету, але через отримані руйнування заклад все одно потребував капітального ремонту та термомодернізації», – розповів Руслан Кравченко. 

На початку 2024 року розпочався капітальний ремонт даху з утепленням фасаду Красилівського ліцею. Роботи виконуються коштом UNITED24. Підрядник вже провів підготовчі роботи,  демонтував пошкоджену покрівлю над приміщенням спортзалу та виконав 60% гідроізоляції фундаменту. 

Наразі будівельники ремонтують покрівлю над приміщеннями харчоблоку, їдальні та спортивної зали — продовжують демонтувати пошкоджені елементи та встановлювати крокви. Також працюють над спорудженням вентиляційних каналів, гідроізоляції горища та демонтажу всіх вхідних груп закладу.

«Процес відбудови інтенсивно продовжується. З 2023 року навчання в Красилівському ліцеї проводиться в змішаному форматі. Відновлення будівлі освітнього закладу дасть змогу забезпечити доступ до навчання в очній формі для всіх учнів населеного пункту», – додав Руслан Кравченко. 

Фото без опису Фото без опису    Фото без опису Фото без опису 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень