Відомий український тенісист Сергій Стаховський відвідав змагання Всеукраїнських шкільних ліг у Борисполі

Дата: 18.03.2024 16:00

Динамічно, швидко, цікаво – це все про спортивне орієнтування. Цей вид спорту Всеукраїнських шкільних ліг зібрав у фінальній боротьбі одразу 8 команд Бориспільської громади.

Стимулом для учасників став титулований вболівальник. Надихнути школярів завітав відомий тенісист Сергій Стаховський – амбасадор Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч.

Амбасадор привітав учасників змагань, побажав досягати вершин не тільки у спорті, а й у повсякденному житті.

По 4 хвилини на проходження дистанції було у кожного учасника команд:  Бориспільського ліцею “Альта”, Бориспільського ліцею ім. П.Чубинського, Бориспільського ліцею “Патріот”, Любарецького ліцею, Іванківського ліцею, Бориспільського ліцею “Перспектива”, Сеньківського ліцею ім. А.Верхогляда та Бориспільського ліцею “Лідер”.

Перемогла команда ліцею “Перспектива” ім. В. Мономаха. Їхня перемога виводить їх у районний етап.

Вітаємо учасників! Разом переможемо!

#разомпереможемо #шкільніліги #плічопліч #scl #scl_kyivregion #київщина #Сергій_Стаховський

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису