В Ірпені відкрили оновлений Денний центр підтримки дітей та сімей

Дата: 18.03.2024 17:00
Кількість переглядів: 39

Фото без опису

У Ірпені запрацював оновлений Денний центр підтримки дітей та сімей.  Заклад відкрив благодійний фонд «Спасемо Україну» за підтримки проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я». Тут надаватимуть комплексну психосоціальну допомогу дітям та сім’ям, які є вимушеними переселенцями або пережили депортацію до Росії, дітям-сиротам та дітям з інвалідністю. Участь у заході взяв заступник голови Київської ОДА Андрій Братусь.

В оновленому центрі діти та дорослі зможуть отримати індивідуальні консультації психолога та взяти участь у групових заняттях за програмами, які довели свою ефективність у зниженні рівня стресу, поліпшенні емоційного стану та загального стану здоров’я. Центр також має все для проведення арт-терапії та інших методик, що сприяють розвитку дітей. Заклад працює щодня з 10 до 19 години. Всі послуги, а також харчування для дітей є безоплатними.

За підтримки проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який впроваджує організація «Пакт», психологи мережі закладів БФ «Спасемо Україну» пройшли серію навчань. В межах грантової програми Проєкту вони надаватимуть послуги сім’ям та дітям, які відвідують Денний центр підтримки дітей та сімей у місті Ірпінь, так і клієнтам інших закладів мережі БФ «Спасемо Україну» у Київській області та місті Києві. До кінця 2024 року в межах гранту психологічну допомогу отримають понад 3000 осіб, 1200 з яких – діти.

Фото без опису  Фото без опису Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень