В Київській області вперше розпочався семитижневий курс з військової справи для цивільних

Дата: 19.03.2024 13:00
Кількість переглядів: 35

Фото без опису

16 березня у Київському обласному Центрі підготовки населення до національного спротиву стартував перший безкоштовний курс для цивільних. Кількість учасників – біля 100 осіб. Курс триватиме 7 тижнів – у вихідні дні.
Програма навчання включає 16 нв тому числі тактичну та вогневу підготовку, тактичну медицину, роботу з БПЛА, виживання, протидію ворожим ІПСО та інше.
Відкрив перший семитижневий курс ветеран, директор Київського обласного Центру підготовки населення до національного спротиву Володимир Авдєєнко. У своєму зверненні до учасників курсу він зауважив, що кожен українець має бути готовим захистити свій дім та країну.
«Наше завдання – дати вам базові знання з військової підготовки та відповідні навички. Я став на захист країни в 2022 році. І ми всі пам’ятаємо, що відбувалося тоді. До захисту Київщини приєдналось багато добровольців, які до цього не бачили зброї, не бачили турнікетів, не мали тактичного одягу. Зараз вже 2024 рік. І ми всі маємо бути готові зустрітися з ворогом. Нацспротив має стати національною ідеєю», – підкреслив Володимир Авдєєнко.
З вітальним словом також виступив полковник Ігор Дейчук, представник 114-ї окремої бригади Сил територіальної оборони.
«Дуже приємно бачити таку велику кількість людей, молоді, в першу чергу. Зі своєї сторони ми будемо надавати Центру допомогу зброєю, матеріально-технічним забезпеченням, полігонами. Військову науку треба вчити, тому що на війні переможець той, хто воює по науці», – зазначив Ігор Дейчук.
Навчальний курс розпочався лекцією з національно-патріотичного виховання, яке є однією з дисциплін курсу. Її провів відомий історик та офіцер 3-ї ОШБр Олександр Алфьоров.апрямків,

Фото без опису Фото без опису Фото без опису 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень