Руслан Кравченко: Київщина та штат Вашингтон створять онлайн-платформу для розширення економічного співробітництва між регіонами

Дата: 19.03.2024 14:00
Кількість переглядів: 60

Фото без опису

Київщина та штат Вашингтон створять онлайн-платформу для розширення економічного співробітництва між регіонами. Це буде бізнес-майданчик, де виробники нашої області та американського штату зможуть оприлюднити всю інформацію про свою продукцію та розширити товарообіг. 

Про це під час робочої поїздки до штату Вашингтон (США) домовився голова Київської обласної державної адміністрації Руслан Кравченко із командою Департаменту комерції штату Вашингтон на чолі з директором Майком Фонгом. 

КОДА зі свого боку наповнюватиме платформу усією актуальною інформацією щодо ведення бізнесу в Україні, якої так потребує американський інвестор.

Руслан Кравченко в Сіетлі провів низку зустрічей з представниками американського бізнесу. Зокрема, з компаніями, які виробляють військове обладнання, дрони, РЕБ, лазерне оснащення, всесвітньо відомими компаніями  Amazon, Starbucks, організаціями World Affairs Council, Pacific Northwest Alliance, Great Seattle Partners.

З організацією CleanTech Alliance, яка співпрацює з 25 компаніями, обговорили можливість залучення інвестицій для реалізації проєктів з відбудови інфраструктури за принципом «краще, ніж було». Також відвідав одного з найбільших виробників авіаційної техніки Boeing та суднобудівну компанію Save Boats.  

З компанією Washington Maritime Blue, яка займається розвитком морського бізнесу, домовилися найближчим часом підписати Меморандум про співпрацю. Це дозволить залучити значну кількість українських стартаперів до реалізації спільних проєктів. 

«Київщина – привабливий інвестиційний регіон. Ми займаємо 3 місце по Україні за обсягом капітальних інвестицій та 4 місце за обсягом прямих іноземних інвестицій. Запросив американських інвесторів приїздити на Київщину та реалізовувати інноваційні проєкти. І перший такий візит відбудеться вже у травні цього року. Зі свого боку Київщина готова забезпечити найкращі умови для розвитку бізнесу та максимально сприяти у вирішенні широкого спектру питань. Для Київщини – це, в першу чергу, створення робочих місць, що сприятиме поверненню українців додому», – сказав Руслан Кравченко. 

Він розповів, що українським та американським виробникам бракує повної інформації про потреби ринків та можливості реалізовувати свою продукцію. І КОДА планує систематизувати обмін цією інформацією. 

«Нещодавно для підтримки українських виробників за ініціативи Президента України створили економічну платформу «Зроблено в Україні». Допомагати нашим виробникам будемо і шляхом просування їхньої продукції в США», – наголосив голова Київської ОДА. 

Також під час зустрічей обговорили ще один напрямок співпраці – розвиток жіночого підприємництва та реалізацію спільних проєктів. 

«Попри колосальні збитки Київщина залишається в пʼятірці лідерів серед бізнес привабливих регіонів. Бізнес з перших днів допомагає країні. Тому і ми маємо допомагати бізнесу», – додав Руслан Кравченко. 

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису         


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень