МОЗ: Інформація про реєстрацію лікарських засобів – у вільному доступі

Дата: 20.03.2024 13:00
Кількість переглядів: 50

Фото без опису

Пацієнти можуть бути впевнені, що всі ліки, придбані за рекомендацією лікаря в аптеці чи отримані для лікування у лікарні, є ефективними, безпечними та якісними. МОЗ забезпечило доступний формат викладу матеріалу про лікарські засоби, порядок їх зберігання та інструкції з застосування.

Рішення зумовлено результатом проведених досліджень щодо сприйняття інформації про процедуру реєстрації лікарських засобів в Україні.

Рекомендації щодо викладення інформації у форматах, що забезпечують доступність її сприйняття, схвалені розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2023 року № 1046-р.  

Тож на виконання заходів з імплементації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні розроблена інформаційна довідка «Про ліки, їх реєстрацію та реєстраційне посвідчення» в доступному форматі.

Довідково

Проект реалізується у межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року. Стратегія безбар’єрності розроблена за ініціативи першої леді Олени Зеленської.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень