Руслан Кравченко: Медичні заклади та організації США допомагатимуть лікарням Київщини з медичним обладнанням

Дата: 20.03.2024 15:00
Кількість переглядів: 71

Фото без опису

Медичні заклади та організації США готові допомагати лікарням Київщини з медичним обладнанням. Зокрема, Дитячий госпіталь Сіетла передасть обладнання дитячим лікарням, а організація Medical Team – в лікарні для дорослих пацієнтів. З медичним обладнанням для реабілітаційного центру, який планується створити на Київщині, допоможуть представники Ради Українських Церков штату Вашингтон. 

Такі домовленості були досягнуті головою Київської обласної державної адміністрації Русланом Кравченком під час низки зустрічей в Сіетлі в рамках робочого візиту. 

«Це дозволить зекономити сотні мільйонів гривень бюджетних коштів, які спрямуємо на реалізацію інших медичних програм, відновлення зруйнованої інфраструктури, допомогу військовим», – наголосив Руслан Кравченко. 

Дитяча лікарня Сіетла є найкращою педіатричною лікарнею у штаті Вашингтон. Тут надають стаціонарні, амбулаторні, діагностичні, хірургічні, реабілітаційні та інші послуги. Також на її базі працює дослідницький науковий інститут з понад 200 науковцями, які вже готові ділитися своїми останніми напрацюваннями в дитячій онкології та проводити окремі дослідження щодо впливу війни на здоровʼя наших дітей в Україні. 

«Лікарі кажуть, що їхня основна місія – допомогти кожній дитині жити здоровим та повноцінним життям. Така мета і у мене. Щоб діти з Київщини, попри війну, мали доступ до вчасної та якісної медичної допомоги. 

Щороку в дитячому госпіталі Сіетла оновлюють медичне обладнання. Надлишки будуть передаватися до клінік в Боярці та Білій Церкві, а також інших медзакладів області», – повідомив голова КОДА. 

Руслан Кравченко розповів медперсоналу клініки в Сіетлі про потреби наших медзакладів. Лікарні Київщини сьогодні обслуговують не лише дітей з нашої області, а і велику кількість дітей з числа ВПО. Зважаючи на війну, є велика потреба у подоланні її наслідків та наданні кваліфікованої допомоги з покращення ментального здоровʼя. 

Американські лікарі готові приймати наших українських дітей на лікування в Сіетлі, а також приїздити до Київщини для напрацювання спільних медичних досліджень. 

«Плануємо також започаткувати співпрацю між закладами сфери охорони здоров’я в рамках ініціативи Першої леді України Олени Зеленської та Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка з програми міжнародного медичного партнерства. Вже найближчим часом готуємося укласти відповідні угоди», – зазначив голова Київської ОДА. 

Американські медики також планують залучити до надання доромоги медзакладам Київщини лікарні з Чікаго та Пенсильванії, які входять до американської асоціації дитячих госпіталів. 

Ще один напрямок, про який говорили – співпраця між медичними коледжами та якісна підготовка медичного персоналу. Американські медики планують долучитися до проведення таких навчань.  

«Зустрівся також зі студентами Університету штату Вашингтон. Цікавість у американських студентів до ситуації в Україні через повномасштабне вторгнення росіян чимала. Плануємо напрацювати спільні навчальні програми для закладів освіти Київської області та штату Вашингтон. Це відкриє можливості для обміну студентів та укладання угод про партнерство між навчальними закладами», – додав Руслан Кравченко. 

Фото без опису Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень