Начальник Київської ОВА Руслан Кравченко щодо безпекової ситуації в області

Дата: 21.03.2024 08:00

Сьогодні зранку ворог здійснив масовану ракетну атаку по Київщині.
В області активно працювали сили ППО. Дякуємо нашим захисникам – влучань в об’єкти житлової та критичної інфраструктури немає. Про на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник КОВА Руслан Кравченко.

На жаль, внаслідок падіння уламків збитих цілей маємо постраждалих. Станом на 9:30 відомо про 4 людей. Одна з них госпіталізована до лікарні. Травми різного характеру – різані рани кінцівок, садна, травма ока та обличчя. Всім надається необхідна медична допомога.

Оперативними групами фіксуються руйнування та пожежі в 4 районах області. Мова йде про пошкодження різного ступеня в 6 населених пунктах.

Вже відомо про пошкодження понад 40 житлових приватних помешкань, 2 багатоповерхівок, 12 автівок.

Ушкодження приватних будинків різні: від вибитих вікон до повного руйнування споруд. В багатоповерхівках вибиті вікна, балкони, двері.

В одному з населених пунктів також пошкоджено ліцей – вибиті вікна.

Крім того, маємо пошкодження лінії електропередач в одному з населених пунктів. До обіду енергопостачання мають відновити.

Інформація попередня, детальніше – згодом. Всі служби на місцях. Рятувальники працюють. Всім постраждалим вже надається необхідна допомога.