ОГОЛОШЕННЯ про умови проведення конкурсу з визначення підтримки суб’єктам господарювання для надання часткового відшкодування вартості придбаного суб’єктами господарювання насіння льону

Дата: 25.03.2024 13:45
Кількість переглядів: 63

Фото без опису

Отримувачами коштів обласного бюджету є зареєстровані в Київській області суб’єкти господарювання, які в поточному бюджетному році придбали насіння льону українського виробництва.

Часткове відшкодування надається у розмірі до 50 відсотків вартості (без ПДВ) придбаного суб’єктами господарювання насіння льону українського виробництва.

Конкурсна комісія розпочинає приймання заявок на участь у конкурсі та документів, що додаються до них, у день оприлюднення оголошення про умови проведення конкурсу, а закінчує 01 жовтня поточного року.

Суб’єкти господарювання, які мають намір отримати часткове відшкодування вартості придбаного насіння льону, подають до 01 жовтня поточного року на розгляд конкурсної комісії такі документи:

1) заявку про надання часткового відшкодування вартості придбаного насіння льону;

2) відомості з державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що підтверджують право власності та/або користування земельною ділянкою;

3) акт витрат насіння і садивного матеріалу (форма № ВЗСГ - 4);

4) звіт про посівні площі сільськогосподарських культур (форма № 4 сг (річна));

5) засвідчену підписом керівника суб’єкта господарювання копію сертифіката, що засвідчує сортові якості насіння,

6) засвідчену підписом керівника суб’єкта господарювання копію сертифіката, що засвідчує посівні якості насіння;

7) засвідчені підписом керівника суб’єкта господарювання копії документів про оплату та отримання придбаного насіння льону;

8) довідку про банківські реквізити, видану банківською установою, в якій відкрито рахунок суб’єкта господарювання.

Вчасно поданими вважаються заявка та документи, які надійшли до управління агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації (вул. Велика Васильківська,13/1, м. Київ, 01024) та зареєстровані у встановленому порядку.

Документи, подані не в повному обсязі, повертаються суб’єкту господарювання у п’ятиденний строк.

Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються.

Конкурсна комісія до 15 жовтня поточного року на підставі поданих документів визначає обсяг часткового відшкодування вартості придбаного насіння льону та приймає рішення про включення суб’єкта господарювання до реєстру суб’єктів господарювання, яким нараховане часткове відшкодування вартості придбаного насіння льону.

Форми заявки та реєстру суб’єктів господарювання, яким нараховане часткове відшкодування вартості придбаного насіння льону, наведено в додатках 9, 10 до Порядку використання коштів обласного бюджету Київської області, передбачених для підтримки розвитку галузей тваринництва та льонарства (додатку 1 до розділу 3 Комплексної програми розвитку сільського господарства та сільських територій Київської області на 2024-2027 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 07 грудня 2023 року № 768-22-VIII (доступне за посиланням https://cutt.ly/zw2ONopu).

У разі відмови в наданні часткового відшкодування заявнику надсилається у триденний строк після прийняття рішення конкурсною комісією обґрунтована письмова відповідь із зазначенням причин відмови.

Довідкову інформацію можливо отримати за номером (044) 293-39-72


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень