Люди з інвалідністю з дитинства та діти з інвалідністю на Київщині отримують грошову допомогу від Всесвітньої продовольчої програми ООН

Дата: 26.03.2024 13:00
Кількість переглядів: 60

Фото без опису

На Київщині почала діяти програма додаткової грошової допомоги для незахищених верств населення від Всесвітньої продовольчої програми ООН. Вона реалізується з лютого 2024 року.

Відповідно до умов програми право на отримання допомоги мають люди з інвалідністю з дитинства та діти з інвалідністю, які: 

  • одержують державну соціальну допомогу в розмірі менше, ніж 3250 грн на місяць;     
  • проживають на території України, окрім територій, окупованих Російською Федерацією;   
  • не отримують допомоги на проживання для внутрішньо переміщених осіб (крім тих, хто проживає на територіях активних або можливих бойових дій згідно з наказом №309 Міністерства реінтеграції) та не отримують допомоги від інших міжнародних організацій.  

Допомога складає різницю між вже отримуваною соціальною допомогою та сумою у 3 250 грн. Тобто, приміром, якщо особа отримує соціальну допомогу у розмірі 2 500 грн, то розмір додаткової грошової допомоги становитиме 750 грн.  

Pеєстрація на отримання цієї допомоги не потрібна. Особи, які відповідають критеріям програми, обираються з бази даних отримувачів державної соціальної допомоги. Виплата нараховується так само, як людина вже отримує державну соціальну допомогу: через банк, Укрпошту.   

В лютому понад 17,1 тисяч осіб в області, які відповідають умовам програми і отримують соціальні виплати через банки, уже отримали перші виплати на загальну суму майже 30 млн гривень. Майже тисяча осіб, які отримують соціальні виплати через Укрпошту, почнуть отримувати виплати найближчим часом. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень