Київщина безкоштовно навчає цивільних пілотувати дрони

Дата: 26.03.2024 14:00
Кількість переглядів: 69

Фото без опису

23 березня перші 30 курсантів Київського обласного центру підготовки населення до нацспротиву безкоштовно навчалися керувати FPV-дронами.
Навчання відбувається в рамках 7-митижневого базового курсу Київського обласного центру підготовки населення до нацспротиву, який включає 16 дисциплін.
Напрям БПЛА ведуть інструктори Open Sky. Центр Open Sky працює з 2015 року за різними власними програмами для військових та цивільних. На запит Київського обласного центру підготовки населення до нацспротиву Open Sky розробив ознайомчий дводенний курс з БПЛА для базового курсу підготовки цивільних.
Курс складається з двох модулів: «Керування FPV-дронами» та «Керування БПЛА типу DJI Mavic».
«Курсанти – це переважно молодь 22-25 років. І це дуже вмотивована молодь. Один із симуляторів, на яких вони працювали, максимально наближений до реальних військових дій. Спочатку ми знищували ворожу техніку – були влучання. Потім в практичному класі вже літали дронами», – розповідає про перше заняття Михайло Круглій з позивним «Адвокат», співзасновник Open Sky.
«Я сам оператор БПЛА. Розумію, наскільки важливий цей напрям зараз. Тому до стандартної програми базового курсу підготовки цивільних ми додали ознайомчий курс з БПЛА. Але дуже важливо, що це не теоретичний, а практичний курс», – каже директор Київського обласного Центру підготовки населення до національного спротиву Володимир Авдєєнко.
Нагадаємо, 16 березня у Київському обласному Центрі підготовки населення до національного спротиву розпочався перший безкоштовний базовий курс для цивільних. Кількість учасників – близько 100 осіб. Програма навчання включає 16 напрямів, в тому числі тактичну та вогневу підготовку, тактичну медицину, роботу з БПЛА, виживання, протидію ворожим ІПСО та інше.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень