У Броварському районі проведений семінар-практикум

Дата: 26.03.2024 17:00
Кількість переглядів: 40

Фото без опису

26 березня 2024 року  відділом гуманітарного розвитку Броварської районної державної адіністрації на базі Великодимерської громади було проведено семінар-практикум "Функціонування закладів освіти Великодимерської ТГ, створення сучасного безпечного освітнього середовища".

Учасники заходу - начальники та заступники відділів, управлінь освіти та директори закладів загальної середньої освіти Броварського району.

Для проведення семінару-практикуму було обрано два заклади освіти Великодимерської громади, а саме: Гоголівський ліцей та Бобрицька гімназія, адміністрація яких ділилася досвідом роботи.

У галузі освіти Великодимерської територіальної громади створено сучасні та безпечні освітні простори, ефективно застосовуються сучасні технології та різноманітні форми співпраці.

У результаті, на умовах співфінансування обласного та місцевого бюджету, у Гоголівському ліцеї побудована захисна споруда цивільного захисту (укриття) та залучено близько 5 млн позабюджетних коштів для відновлення Бобрицької гімназії після окупації.

У Великодимерській громаді проведена колосальна робота для розвитку освіти, тож вони постійно удосконалюються та з оптимізмом дивляться в майбутнє.

Фото без опису Фото без описуФото без опису Фото без опису  

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень