Про вступ на навчання в Університет Григорія Сковороди в Переяславі

Дата: 01.04.2024 10:00
Кількість переглядів: 49

Фото без опису

Університет Григорія Сковороди в Переяславі – сучасний державний заклад вищої освіти, розташований на лівобережній Київщині, що здійснює підготовку фахівців відповідно до наказів МОН України від 04.03.2021 р. №26-Л та від 26.07.2021 р. №102-Л «Про ліцензування освітньої діяльності».

У закладі функціонують 8 факультетів:

  • гуманітарної освіти і соціальних технологій;
  • технологічної і математичної освіти;
  • мистецтва, менеджменту, педагогіки і психології;
  • фінансово-економічної і професійної освіти;
  • фізичної культури, спорту і здоров’я; української та іноземної філології;
  • природничої освіти;
  • соціальнопсихологічний.

Наразі ЗВО здійснює підготовку фахівців за денною та заочною формами навчання освітніх рівнів: - першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за освітньо-професійними програмами 8 галузей знань і 35 спеціальностями, з яких 25 акредитовані; - другого (магістерського) рівня вищої освіти за 6 галузями знань, 28 спеціальностями та 31 освітньою програмою, з яких 29 акредитовані; - третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти (підготовка докторів філософії) за освітньо-науковими програмами 5 галузей знань та 12 спеціальностями відповідних освітніх програм.

У 2023 році в університеті здобували вищу освіту 7124 особи: 6867 студентів, 246 аспірантів та 11 докторантів. За держзамовленням навчається 2166 здобувачів, за кошти фізичних та юридичних осіб (у тому числіза ваучерами та іноземні громадяни) – 4958 здобувачів.

Освітній процес забезпечують 337 науково-педагогічних працівників, серед яких 314 – штатні.

Науковий ступінь та вчені звання мають 276 осіб: доктори наук, професори – 60, кандидати наук, доценти – 216.

Послідовно і наполегливо впроваджуються нові наукові, методичні, організаційно-економічні та інноваційні механізми розвитку освіти, проводиться робота з утвердження позицій університету на теренах міжнародного і вітчизняного освітніх просторів.

Результати діяльності колективу підтверджені визнанням на національному та міжнародному рівнях, у тому числі Гран-Прі, Золота медаль у номінації «Інноваційна й наукова діяльність» на ХІV Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2023».

В університеті у різний час навчалися багато відомих та успішних особистостей сучасності: боксери брати Віталій та Володимир Клички, титуловані футболісти Віктор Циганков, Анатолій Трубін, Валерій Бондар, Георгій Судаков, Микола Матвієнко, плавець Владислав Бухов, хіп-хоп виконавиця Alyona Alyona, легенда української естради Лілія Сандулеса, політики Артур Палатний і Тарас Кремінь, волонтерка Яна Зінкевич, олімпійські чемпіонки Олена Юрковська, Олександра Кононова, телеведучий, адвокат і психолог Сергій Костира та інші.

Адміністрація університету докладає зусиль, щоб здобувачі освіти: - здобували спеціальності, які затребувані на ринку праці за державною формою навчання, контрактною, ваучерами та грантами;

- навчалися в безпечних умовах (заклад має два укриття, «пункт незламності»);

- мали сучасне матеріально-технічне забезпечення освітнього процесу;

- проходили вітчизняні та закордонні стажування, практики;

- брали участь у різноманітних тренінгах, майстер-класах, круглих столах та зустрічах з відомими науковцями, політиками, управлінцями, громадськими та культурними діячами, успішними випускниками закладу;

-могли пройти військову підготовку офіцерів запасу (за бажанням) в рамках співпраці з Національним університетом оборони України;

- відділ профорієнтації та працевлаштування забезпечує інформаційний супровід абітурієнтів під час вступної кампанії та надає можливість подальшого працевлаштування випускників за фахом.

Інформуємо випускників закладів освіти, які стоять перед вибором майбутньої професії, спеціалістів, які мають бажання здобути іншу спеціальність і керівників установ, організацій, депутатів місцевих рад, працівників виконавчих органів рад щодо можливостей навчання в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі, в тому числі і за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

Детальну інформацію про Університет Григорія Сковороди в Переяславі та вступну кампанію 2024 року можна отримати на офіційному сайті uhsp.edu@gmail.com
Телефони приймальної  комісії:
Гайдук Анна Володимирівна – (044) 293-11-22, (093) 859-59-76, (095) 187-27-22.

Відділ профорієнтації та працевлаштування:
Костюкевич Ольга Миколаївна  – (097) 739-95-14,  (066) 242-52-77 .

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень