Понад 20 тисяч учнів Київщини пройшли навчання з мінної безпеки

Дата: 29.03.2024 15:00

Упродовж 2022/2023 та 2023/2024 навчальних років учні та педагоги закладів загальної середньої освіти Київщини пройшли організовані систематичні заняття з мінної безпеки.
Навчання відбулися в рамках проєктної діяльності Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.
Загалом станом на середину березня 2024 року такі заняття вже відбулися у 140 закладах освіти області та охопили понад 20 тисяч учнів різних вікових категорій.
Практичний курс оволодіння знаннями з мінної безпеки проводили фахівці громадської організації «Ліга офіцерів». Попередньо вони пройшли відповідну підготовку у Центрі протимінної діяльності Державної служби спеціального транспорту Міністерства оборони України.
Заняття проходять на високому професійному рівні з акцентом на практичному засвоєнні здобувачами освіти алгоритму дій, необхідного в разі мінної загрози.

Проєкт реалізується за координації Київської обласної державної адміністрації та має на меті охопити протягом 2023/2024 навчального року 160 закладів середньої освіти області.