Руслан Кравченко: В місті Українка на Київщині побудували ще одне сучасне укриття майже на 800 осіб

Дата: 29.03.2024 16:00
Кількість переглядів: 29

Фото без опису

В місті Українка на Київщині побудували ще одне сучасне укриття подвійного призначення. Воно облаштоване на території Академічного ліцею № 2. Вже після канікул школярі можуть повернутися до повноцінного очного навчання. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко. Роботу новооблаштованого укриття проінспектував також заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Тимур Ткаченко. 

«Загальна площа укриття – 667 кв.м і воно розраховане на 782 особи.  Це другий об’єкт такої складності будівництва в Українці. Сховище будували 8 місяців. Роботи профінансували за кошти міського бюджету. Укриття – окрема будівля підвального типу. Має подвійне призначення», – розповів Руслан Кравченко.

Зокрема, укриття під час освітнього процесу буде використовуватися як споруда цивільного захисту для учнів та працівників закладу освіти. У позашкільний час у разі небезпеки ним можуть користуватися і інші мешканці. У мирний час цей об’єкт стане спортивним комплексом.

Сховище повністю облаштоване з урахуванням принципів безбар’єрності та доступності для маломобільних груп населення. На даху укриття облаштований багатофункціональний спортивний майданчик з переносними спортивними елементами для занять волейболом та баскетболом. Крім того, об’єкт обладнано потужною системою вентиляції, він має індивідуальний тепловий пункт та резервне живлення. Всі скляні елементи надійно захищені бронебійною плівкою. 

«Є все для комфортного перебування тут. Для безперервного навчання дітей від Київської ОВА передали до укриття 50 планшетів. Наше завдання – максимальне підвищення безпеки в закладах освіти. Тому продовжуємо облаштовувати укриття в школах та дитячих садках Київщини. Наразі у освітніх закладах усіх типів та форм власності облаштовано понад 1,2 тис. укриттів. Для забезпечення прозорості, підзвітності та якісного виконання робіт весь процес облаштування укриттів прискіпливо контролюємо. Попри війну діти повинні мати доступ до якісної та безпечної освіти», – додав начальник КОВА.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень